•  

    %100 Müşteri Memnuniyeti

Biz Kimiz?

Lava Heavy Industries, yüksek basınçlı sistem teknolojileri üreten yerli bir firmadır. Sektörde 20 yıla yakın deneyimiyle mevcudiyetini sürdürmektedir Hali hazırda üretim sistemlerine entegre makinelerin yanı sıra ARaştırma GEliştirme faaliyetleri de sürdürmektedir. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran inovatif yapısıyla tasarım ve ürün geliştirme çalışmalarında müşterilerine daha parlak ürünler vaat etmekte ve ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

Başta Suudi Arabistan, Fas, Makedonya, Kosova, Arnavutluk, İsrail olmak üzere balkanlara ve ortadoğu ülkelerine sıkıntısız ihracat gerçekleştirmektedir.

Süt ürünleri, gıda, kimya, ilaç ve kozmetik üretimi yapan firmaların makine parkurlarını, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak ihtiyaçların üretimini, montajını ve projelendirmesini planlamaktadır..

İlgili Alanlar

Süt Mamülleri üreticileri,
Yoğurt ve ayran Üreticileri
Dondurma Üreticileri,
Meyve suyu Üreticileri,
Gıda Sanayi
Sos Üreticileri (Ketçap, mayonez vb)
Kimyasal ürün Üreticileri
Ecza Sanayi
Opsiyonel projelendirme ile üretim sahasına en uygun makine parkuru garantili olarak tatbik edilmektedir.

Vizyonumuz

Çevresel kriterlere uyum, sürdürülebilir ve inovatif çözümler ile yüksek verim sağlayan makineler üretmeye devam etmek... Nitelikli, kaliteli uzun ömürlü makinelr ile müşterilerimizin %100 memnuniyetini hedeflemektir.

Misyonumuz

Evrensel etik değerlere sahip firmamız, küresel standartlardan taviz vermeden üretim yapmaktadır ve buna devam edecektir. Ekonomik + Verim bağlamında müşterilerimize fiyat + yüksek performans misyonuyla kaliteli ve gelişmiş teknoloji kullanılmış makineleri ulaştırmak.